ŠKOLE KOŠARKE :

O.Š.MEŠA SELIMOVIĆ 

utorak od 18:15 do 19:15h

četvrtak od 19:20 do 20:30h

trener : Armin Šahinović ; tel:061-926-289

 

O.Š.SABURINA 

ponedjeljak od 14:30 do 15:30h

četvrtak od 16:30 do 17:45h

trener: Semir Smajlović ; tel:062-472-949

 

O.Š.VRHBOSNA 

ponedjeljak od 16:00 do 17:00h

srijeda od 15:45 DO 16:45h

trener: Semir Smajlović ; tel:062-472-949

 

O.Š. ŠEJH MUHAMED EF. HADŽIJAMAKOVIĆ

srijeda od 17:15 do 18:45h

petak od 15:00 do 17:00h

trener: Adis Beganović ; tel:061-174-227

 

O.Š.MULA MUSTAFA BAŠESKIJA

ponedjeljak 15:00 do 16:30h

srijeda od 15:00 do 16:30h

trener: Adis Beganović ; tel:061-174-227

 

O.Š.HRASNO 

srijeda od 17:30 do 19:00h

petak od 16:00 do 17:30h

trener: Semir Smajlović ; tel:062-472-949

 

O.Š.MUSA ĆAZIM ĆATIĆ

minibasket (starija grupa)

ponedjeljak od 19:15 do 20:45h

četvrtak od 19:15 do 20:45h

trener: Adi Pašić ; tel:061-227-488

 

O.Š.MUSA ĆAZIM ĆATIĆ

unobasket(mlađa grupa)

utorak od 19:15 do 20:45h

subota od 13:30 do 15:00h

trener: Hajrudin Husejinović ; tel: 062-620-274

 

O.Š.KOVAČIĆI

ponedjeljak od 18:00 do 19:30h

srijeda od 17:45 do 19:00h

trener: Hajrudin Husejinović ; tel: 062-620-274

 

O.Š.HAMDIJA KREŠEVLJAKOVIĆ

ponedjeljak od 13:15 do 14:30h

petak od 13:15 do 14:30h

trener: Adis Beganović ; tel:061-174-227

 

O.Š.GRBAVICA 1 ( termini treninga su u dvorani  o.s.Kovačići)

srijeda od 19:15 do 20:30h

petak od 18:00 do 19:30h

trener: Hajrudin Husejinović ; tel: 062-620-274

 

O.Š.EDHEM MULABDIĆ 

utorak od 19:45 do 20:45h

četvrtak od 17:30 do 18:30h

trener : Armin Šahinović ; tel:061-926-289

 

O.Š.ISAK SAMOKOVLIJA 

ponedjeljak od 19:30 do 20:30h

srijeda od 19:30 do 20:30h

trener: Ana Trišo ; tel:063-853-690

 

O.Š.MIRSAD PRNJAVORAC

ponedjeljak od 19:00 do 20:15h

srijeda od 19:00 do 20:15h

petak od 19:00 do 20:15h

trener : Dinko Peljto ; tel: 062-460-099

 

O.Š.PORODICE EF. RAMIĆ

utorak od 16:30 do 17:45h

četvrtak od 16:30 do 17:45

trener : Arman Bjelošević ; tel:062-292-149

 

O.Š. IZET ŠABIĆ

utorak od 18:30 do 19:30h

petak od 18:30 do 19:30h

trener: Merhunisa Omerović ; tel:061-649-902

 

 

SELEKCIJE :

 KADETI

 PONEDJELJAK     UTORAK     SRIJEDA    ČETVRTAK       PETAK

 20:00 - 21:15

 Richmond park

20:00 - 21:15

Richmond park

19:30 - 20:45

Richmond park

20:00 - 21:15

Richmond park

 20:00 - 21:15

 Richmond park

 

 

 

 

MLAĐI KADETI - PIONIRI

 PONEDJELJAK     UTORAK     SRIJEDA    ČETVRTAK       PETAK

   18:30 - 20:00

  M.M.Bašeskija 

 15:30 - 17:00

SKENDERIJA D1

   18:30 - 20:00

  M.M.Bašeskija

17:00 - 18:30

SKENDERIJA D1

  20:00 - 21:15

  SKENDERIJA D1

 

 

 

 

MINIBASKET

 PONEDJELJAK     UTORAK     SRIJEDA    ČETVRTAK       PETAK

  20:00 - 21:30

  M.M.Bašeskija

  15:30 - 17:00

 SKENDERIJA D1

 20:00 - 21:30h

 M.M.Bašeskija 

   19:00 - 20:30

  O.Š.Kovačići

 .

 

 

 

 

UNOBASKET

 PONEDJELJAK     UTORAK     SRIJEDA    ČETVRTAK       PETAK

 18:30 - 19:30

 o.š.Mehmed H.

18:30 - 19:30

 o.š.Mehmed H.

   

18:30 - 19:30

 o.š.Mehmed H.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponzori

  

BC BBY

Na ideju o nastavku tradicije BC BBY došla je grupa ljudi kojoj je cilj stvaranje novih košarkaških asova, bazirajući svoj rad isključivo na mlađim kategorijama potencijalnih košarkaša.

Kontaktirajte nas

Adresa: Behdžeta Mutevelića 2B, 71000 Sarajevo,Bosna i Hercegovina

Telefon: +387 62 04 05 05

Email: info@bc-bby.com

Web: bc-bby.com